Skip to main content

Blog o webie

Stwórz swoją markę i podbij nią Internet

Pierwsze kroki w promocji strony internetowej w sieci

Strona www to dopiero początek przygody w Internecie. Aby użytkownik na nią trafił należy mu to ułatwić otwierając szeroko jak największą ilość drzwi przenoszących do strony. Istnieje wiele sposobów promocji serwisu internetowego. Czynności wymienione w tym artykule są bazą i wymagają dyscypliny oraz zaangażowania. Nie jest to więc coś do wykonania raz w 15 minut. Należy średnio spędzać 30minut dziennie na promocję swojej strony by móc uzyskać po wielu miesiącach jakąś sensowną liczbę unikalnych użytkowników UU. Nie zapominaj, że takie serwisy jak YouTube, Facebook, Google, WP, Allegro nie były z dnia na dzień znane – proces trwa latami. A więc nie poddawaj się nigdy!

Optymalizacja strony internetowej – podstawowe zasady SEO

Strona internetowa może posiadać fantastyczną oprawę graficzną, niesamowite animacje oraz rewelacyjne hasła reklamowe, jeżeli nie będzie odpowiednio zoptymalizowana pod wyszukiwarki internetowe (Google – 93%) to niestety nikt praktycznie na nią nie trafi. Robot nie widzi obrazków ani animacji on czyta tekst i tylko tekst bez klas stylistycznych (prócz kilku). Z tego właśnie powodu między innymi strony we flash’u znikneły z sieci. Przedstawię więc w tym artykule podstawowe zasady optymalizacji strony internetowej (SEO – Search Engine Optimization) dzięki którym prawidłowo w samodzielny sposób przygotujesz swoją stronę do lepszej indeksacji przez wyszukiwarki.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Przekonaj się, że to nie są tylko słowa. Na przestrzeni 12 lat wykonaliśmy setki projektów dla firm z przeróżnych branż.