Roboty wyszukiwarek (tzw. crawlery) indeksują internet w poszukiwaniu sklasyfikowanej treści. Omijają wszelkie funkcje i style, siegając jedynie po wyznaczone elementy. Poznaj podstawowe zasady SEO które pozwolą Tobie przygotować serwis internetowy tak, by był lepiej indeksowany przez roboty wyszukiwarek co wpłynię na lepszą pozycję strony internetowej w wyszukiwarce Google.

Alex SEO, Optymalizacja strony, Podstawy SEO, Search Engine Optimization

Strona internetowa to dopiero początek przygody w sieci. Aby użytkownik na nią trafił należy mu otworzyć jakiś pasaż. Szeroko otwarte drzwi zawsze zachęcają. Tylko jak je otworzyć? Istnieje wiele sposobów promocji strony internetowej w Internecie. W tym artykule przedstawię Tobie podstawowe formy reklamy które wprowadzą Cię w ten świat i lekko rozchylą drzwi gościom.

Anna Marketing internetowy, Reklama w sieci, Promocja w internecie
Pierre Cytat, Linus Torvalds, Twórca Linux

Płakać, że to błąd aplikacji to jak płakać nad prędkością światła: radź sobie z "rzeczywistością", nie z tym, jak chcesz by wyglądała. Teoria i praktyka czasem się ścierają. A gdy tak się dzieje, teoria przegrywa. Za każdym razem.

oryginał: Crying that it’s an application bug is like crying over the speed of light: you should deal with "reality", not what you wish reality was. Theory and practice sometimes clash. And when that happens, theory loses. Every single time. (ang.)

Linus Torvals Twórca Linuks