Skip to main content

Identyfikacja wizualna

Wyróżnij swoją firmę na tle konkurencji

Spójna identyfikacja wizualna firmy

W dobie cyfryzacji istotna jest odpowiednia prezentacja firmy w wielu miejscach zarówno w Internecie – strona internetowa, profile społecznościowe (facebook, Instagram, Linkedin…), ogłoszenia internetowe OLX, aukcje na Allegro i wiele innych. Do tego ważne jest by prezentacja firmy w Internecie była spójna z prezentacją firmy na żywo (biuro, ulotki, wizytówki itp…). Stąd tak istotna jest identyfikacja wizualna firmy by odpowiednio przygotować wszelką podstawę do tego by firma prezentowała się w spójny sposób i miała możliwość szybkiej przemiany w razie potrzeby posiadając wszelkie materiały graficzne. 

Z naszej strony możemy zapewnić kompletny pakiet usług który wychodzi na przeciw wymaganiom. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów którzy wspólnie opracują piękną prezentacje firmy na żywo jak i w Internecie. Projektujemy logotypy, strony internetowe, profile społecznościowe, szablony sklepowe jak i wszelkie materiały do druku.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Przekonaj się, że to nie są tylko słowa. Na przestrzeni 14 lat wykonaliśmy setki projektów dla firm z przeróżnych branż.