Skip to main content

Identyfikacja wizualna cennik

Projektowanie wyglądu firmy – logo, materiały graficzne, social media, strona

Cennik – identyfikacja wizualna firmy

Wszystkie podane ceny są cenami brutto.


Projektowanie logo

Zakres cenowy: 600zł – 1800zł
Czas realizacji: 1-2 tygodnie

Identyfikacje firmy rozpoczynamy od zaprojektowania logotypu. Logotyp tworzony jest od podstaw na potrzeby projektu. Projekt graficzny jest wektorowy i nadaje się zarówno do wykorzystania w internecie jak i wysokiej jakości druku. Cena zależna jest od zaawansowania prac graficznych oraz ilości grafików biorących udział w projekcie.

Projekt wizytówek

Zakres cenowy: 100zł – 250zł

Wszystkie typy wizytówek.

Projektujemy czytelne, pięknie dopracowane graficznie wizytówki zarówno osobiste, firmowe jak i urzędowe. Mogą być to projekty jednostronne jak i dwustronne. Współpracujemy z drukarniami zapewniając możliwość druku.

Profile społecznościowe

Zakres cenowy: od 400 zł

Profesjonalne profile na portalach społecznościowych.

Tworzymy i optymalizujemy profile na popularnych portalach społecznościowych tj. facebook, twitter, instagram, youtube, pinterest… Projektujemy grafiki, uzupełniamy wszelkie przydatne pola, rozbudowujemy profile o dodatkowe funkcje tj. sklepy, prezentacja produktów i usług.

Baner internetowy – Google Ads, Facebook

Zakres cenowy: od 150 zł

Banery które przyciągają wzrok.

Tworzymy banery wybranych rozmiarów do wszystkich serwisów. Mogą być statyczne oraz animowane. Pasują do reklam Google, na portale społecznościowe (facebook, twitter, instagram) czy portale internetowe (wp, onet, sport).

Wizualizacje inwestycji deweloperskich

Cena: do ustalenia

Profesjonalne wizualizacje inwestycji deweloperskich

Projektujemy profesjonalne wizualizacje architektoniczne dla powstających inwestycji deweloperskich pragnących wytworzyć pozytywny klimat na stronie internetowej oraz w katalogach.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Przekonaj się, że to nie są tylko słowa. Na przestrzeni 14 lat wykonaliśmy setki projektów dla firm z przeróżnych branż.