Skip to main content

Reklama w Internecie cennik

Ustal budżet swojej kampanii a my dobierzemy odpowiednie formy reklamy.

Reklama firmy


Kampanie Google Ads

Budżet kampanii: od 1 000 zł miesięcznie

Reklama w Google.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu kampanii w systemie reklamowym Google Ads (dawniej Google AdWords). Wybieramy optymalne frazy kluczowe, dostosowujemy stawki oraz na bieżąco śledzimy konkurencje w celu optymalizacji kampanii.

Pozycjonowanie strony

Budżet: od 500 zł miesięcznie

Podnoszenie pozycji strony w wynikach wyszukiwania oraz mapach Google.

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron w wynikach wyszukiwania. Zapewniamy optymalizację SEO serwisu internetowego, pełną integracje z narzędziami Google oraz wizytówki Google moja firma. Prowadzimy zarówno kampanie dla pojedynczych fraz kluczowych jak i dla zestawu fraz.

Kampanie Social Media

Budżet: od 500 zł miesięcznie

Reklama na facebook, instagram i pozostałych portalach społecznościowych.

Oferujemy zarządzanie kampanią na portalach społecznościowych. Kampanie mogą być zarówno prowadzone w obrębie Państwa profilu jak i mogą to być reklamy na popularnych profilach społecznościowych influencerów, znanych marek oraz popularnych portalach.

Reklama na portalach internetowych

Budżet: do negocjacji

Reklamuj się na portalach internetowych.

Proponujemy różnego rodzaju reklamy na popularnych oraz mniej znanych, niszowych portalach internetowych. Mogą to być kampanie banerowe jak i artykuły sponsorowane umieszczone w dogodnym miejscu.

Reklama w gazetach i czasopismach

Budżet: do negocjacji

Reklamuj się w prasie.

Wychodzimy również poza internet. Oferujemy kampanie w gazetach i czasopismach. Proponujemy umieszczenie reklam oraz pisanie artykułów sponsorowanych w najbardziej poczytnych gazetach, tygodnikach oraz miesięcznikach w Polsce.

Reklama w radiu i telewizji

Budżet: do negocjacji

Reklamuj się w radiu oraz telewizji.

Proponujemy reklamę w znanych stacjach radiowych oraz programach telewizyjnych. Współpracujemy z twórcami reklam telewizyjnych którzy mogą Państwu przygotować zarówno animowaną jak i wyreżyserowaną reklamę.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Przekonaj się, że to nie są tylko słowa. Na przestrzeni 14 lat wykonaliśmy setki projektów dla firm z przeróżnych branż.