Skip to main content

Przenoszenie stron www

Transfer strony internetowej pomiędzy serwerami

Przenoszenie stron www pomiędzy serwerami

Zdarza się, że po wielu latach hostingodawca nas czymś do siebie zraził. Mamy wtedy ochotę przenieść stronę jak najdalej, by nie mieć już problemów z którymi się borykami. Zdarza się również, że chcemy zoptymalizować koszta i przeniść serwis do tańszej serwerowni. Taki transfer strony www między serwerami nie jest skomplikowanym procesem, jednakzę może być uciążliwy dla osób nie mających doświadczenia z bazami danych, konfigruacją DNS oraz językami informatycznych typu php, html. Często Klienci do nas się zgłaszają po nieudanej próbie przetransferowania na własną rękę strony z CMS’em (Joomla, WordPress, Drupal) lub prostej (html + css). Z tego właśnie powodu wprowadzamy nową ofertę która powinna Państwu zaoszczędzić kilka a nawet kilkanaście godzin.

Doświadczenie w pracy z większością firm hostingowych oraz systemów dostępnych na rynku
Znamy funkcjonowanie największych polskich jak i zagranicznych firm hostujących. Pozwala nam to zapewnić Państwu szybki oraz bezpieczny transfer plików strony internetowej między dwoma serwerami. Ceny są zależne od wielkości serwisu oraz bazy danych. Przykładowo za transfer i konfigurację serwera pod stronę HTML pobieramy od 100zł, za transfer strony www z systemem zarządzania treścią (CMS) np. Joomla, WordPress, Drupal od 200zł, za przeniesienie sklepu internetowego od 400zł choć tu ceny mogą być znacznie wyższe. Do tego należy również doliczyć transfer kont pocztowych, cena zależna od ilości skrzynek pocztowych.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Przekonaj się, że to nie są tylko słowa. Na przestrzeni 14 lat wykonaliśmy setki projektów dla firm z przeróżnych branż.