Skip to main content

Kampanie social media

Zacznij być rozpoznawalny na najpopularniejszych serwisach świata.

Profesjonalne kampanie na portalach społecznościowych

Zarządzamy sprawnie i efektywnie. Współpracujemy z wieloma agencjami oferującymi różnego rodzaju kampanie na portalach społecznościowych. Możemy zagwarantować zarządzanie profilem społecznościowym od A do Z.

Projektujemy grafiki oraz przygotowujemy materiały tekstowe do wypełnienia profili społecznościowych. Tworzymy również posty w tym graficzne tj. banery czy filmy na social media. Zarządzamy również kampanią na portalach tj. Facebook, Instagram czy TikTok.

Portale społecznościowe w przy ciągu ostatnich 5 lat zdobyły dotąd nigdy nie spotykaną popularność w Internecie. Nie było jeszcze w historii Internetu stron które skupiałyby w swoim obszarze miliardy użytkowników. A tak się stało. Największe kolosy typu Facebook oraz Twitter są już markami nie tylko w sieci, lecz spotykamy je wszędzie na mieście, w telewizji, w radiu. Serwisy społecznościowe mają więc ogromną moc oraz niewyobrażalne możliwości docierania do potencjalnych klientów. Jednakże, by zaistnieć na nich, należy się wyróżnić, w innym wypadku zostaniemy pochłonięci i nikt do nas nie trafi.

Prowadzimy kampanie społecznościowe nakierowane na budowanie społeczności wokół marki oraz poprawę wizerunku firmy w sieci. Posiadamy dużą bazę użytkowników oraz miejsc reklamowych które pieczołowicie budujemy od początku istnienia najpopularniejszych portali społecznościowych. Daję nam to możliwość tworzenia kampanii które trafiają do znaczącej ilości użytkowników którzy mogą wirusowo rozreklamować za nas nasze usługi. Nie jest to jednak ani proste, ani szybkie. Kampanie społecznościowe prowadzi się miesiącami, a czasami nawet latami zanim uda się trafić „BUZZ”.

Możemy pochwalić się kampaniami społecznościowymi przeprowadzonymi dla największych marek odzieżowych, butików z kosmetykami, sklepów stacjonarnych jak i programów telewizyjnych. Nasz największy fanpage który udało nam się wypromować ma ponad 400.000 Like’ów a rekordowy post osiągnął 1.100.000 wyświetleń. 

Jesteśmy w stanie prowadzić reklamę w całej sieci, niezależnie czy jest to facebook czy dribbble, efekt końcowy będzie pozytywny.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Przekonaj się, że to nie są tylko słowa. Na przestrzeni 14 lat wykonaliśmy setki projektów dla firm z przeróżnych branż.