Skip to main content

Pozostałe formy reklamy

Pozostałe możliwości reklamowe wykraczające poza Internet

Inne metody reklamy

Oprócz już w pełni omówionych działań które doprowadzą Twoją działalność do rozpoznawalności, oferujemy również mniej popularne metody zdobywania nowych Klientów za pośrednictwem Internetu. Może to być marketing szeptany, reklama na portalach internetowych, katalogowanie strony internetowej na popularnych platformach.

Wykraczamy również poza Internet, oferując to co się da w przestrzeni publicznej zakontraktować. Jedną z naszych specjalności są reklamy na mieście. Mogą to być wielkoformatowe reklamy wykorzystujące powierzchnię reklamową w mieście, jak i również reklama w środkach komunikacji miejskiej w tym w autobusach czy metrze. Tworzymy również reklamy prezentowane na pokładach samolotów linii lotniczych. Znamy się również na projektowaniu stoisk reklamowych na targach czy wydarzeniach. Jak widać mamy szeroko otwarte oczy i nie omijają nas żadne formy reklamy. Jeżeli masz jakiś pomysł ale nie jesteś pewien jak go zrealizować skontaktuj się z nami, pomożemy w doborze optymalnej formy reklamy w Internecie lub poza nim. 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Przekonaj się, że to nie są tylko słowa. Na przestrzeni 14 lat wykonaliśmy setki projektów dla firm z przeróżnych branż.