Skip to main content

Pozycjonowanie stron

Wysoka pozycja w Google i innych wyszukiwarkach internetowych.

Podnieś pozycję swojej strony w Internecie

Pozycjonowanie stron internetowych to w bardzo dużym skrócie ciągła i odpowiednio zaplanowana praca nad strukturą linków kierujących do pozycjonowanej strony www. Działania te mają głównie na celu poprawę widoczności witryny w sieci, co przekłada się bezpośrednio na wzrost wyświetleń strony internetowej. Zajmujemy się zawodowo promowaniem witryn w wyszukiwarkach internetowych typu Google, Bing, Yandex, Baidu. Posiadamy zaplecza internetowe pozwalające podjąć się wypozycjonowania nawet najbardziej konkurencyjnych haseł. Współpracujemy przy pozycjonowaniu z wieloma znakomitymi agencjami które pomagają nam w zależności od branży w której firma działa.

Wysoka pozycja w Google na odpowiednie frazy kluczowe niesie za sobą dużą ilość wyświetleń strony oraz daję nam pewność, że użytkownicy przeglądający serwis www są bezpośrednio zainteresowani ofertą. Jeżeli strona internetowa będzie opdowiednio przygotowana pod konwersje to jest pewne że nasza sprzedaż za pośrednictwem internetu wzrośnie i to znacząco. Większość odwiedzanych stron z wyszukiwarek typu Google to strony które są w TOP3 wyników wyszukiwania.

Podnieś pozycję swojej strony w Internecie

Od początku działania naszej firmy staraliśmy się poznać tajniki tworzenia strona oraz jej wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania w Google. Udało nam się na wielu polach wprowadzić do najwyższej pozycji strony internetowe. Potrafimy to robić. Z dużym prawdopodobieństwem trafiłeś na tą stronę właśnie z wyszukiwarki. To działa i ma sens. Piękna strona to jedno, ale jej wysoka pozycja to drugie, a równie wiele. Współpracujemy z agencjami oraz specjalistami od SEO. Możemy zaoferować skombinowane pomysły odnoszące same w sobie sukcesy, wyobraź sobie jak zadziałają w kombinacji. Znamy się na szczytach i wskażemy sprawdzoną ścieżkę.

Pozycjonowanie hasłowe

Pozycjonowanie hasłowe polega na wyborze kilku fraz kluczowych o wysokiej konkurencyjności które w wyniku odpowiedniej kampanii reklamowej zostaną wprowadzone na najwyższe pozycję wyników wyszukiwania Google. Proces wprowadzania fraz kluczowych wariuję w zależności od konkurencyjności wybranych haseł. Mało konkurencyjne hasła mogą zostać wprowadzone w 2-3 miesiące, ale są również i takie frazy kluczowe których konkurencja jest znacząca i wypromowanie ich na pierwszą pozycję w Google zajmuję nawet 9-12 miesięcy.

Konkurencyjność haseł określana jest na podstawie ilości firm które się na wybrane hasło pozycjonują oraz natężenia ich prac. Ceny za mało konkurencyjne frazy kluczowe zaczynają się już od 40zł miesięcznie, najmocniej konkurencyjne hasła potrafią sięgnąć 500zł a nawet 1000zł miesięcznie. Rozpiętość jest więc duża i dopiero po analizie haseł jesteśmy w stanie podać całkowity koszt wprowadzenia strony oraz jej późniejszego utrzymania.

Pozycjonowanie LongTail

Pozycjonowanie LongTail czyli na tzw. długi ogon to kolejna metoda pozycjonowania strony internetowej w wyszukiwarkach. Polega ona jednak nie na pozycjonowaniu mocno konkurencyjnych fraz kluczowych bezpośrednio kierujących do oferty, a na pozycjonowaniu mało konkurencyjnych fraz kluczowych kierujących np. na Blog lub na wybrany produkt w sklepie. Jest to coraz popularniejsza metoda dająca czasami nawet i lepsze wyniki od pozycjonowania hasłowego szczególnie przy sklepach internetowych. Jako przykład niech posłuży to porównanie. Zamiast pozycjonować fraz typu „sklep z butami” – można stronę wypozycjonować na dużą ilość mało konkurencyjnych haseł których ogólny wynik może dać lepsze efekty np. „nike aire max 90”, „buty do piłki nożnej dla dziecka”, „najlepsze buty do biegania”, „jaka jest najlepsza marka butów”.

Pozycjonowanie na długi ogon jest relatywnie tanie w porównaniu do pozycjonowania strony na konkurencyjne hasła. Wymaga to jednak więcej pracy nad treścią oraz serwisem końcowym. Frazy wybierane są w pakietach po 5, 10, 20, 30… haseł które symultanicznie wprowadza się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Analiza fraz kluczowych & Optymalizacja strony www

Przed przystąpieniem do pozycjonowania należy wybrać najbardziej opłacalne frazy kluczowe. Posiadamy specjalne narzędzie które analizuję wybrane frazy kluczowe informując nas o skuteczności wybranych fraz. Dzięki tej czynności jesteśmy w stanie doradzić które frazy kluczowe warto pozycjonować, a które się po prostu nie opłacają.

W ramach pozycjonowania, zapewniamy naszym Klientom audyt strony www oraz optymalizację strony internetowej pod wybrane słowa kluczowe. Większość stron internetowych jest niestety w dużej mierze źle zoptymalizowana pod wyszukiwarki i nie może się z tego powodu wysoko uplasować w wynikach wyszukiwania. Nasze działania usprawnią działanie strony www, poprawią jej widoczność w sieci oraz ułatwią robotom indeksującym wertowanie naszej witryny.

  • Optymalizacja tytułu strony, opisu oraz słów kluczowych
  • Wdrożenie prostych adresów url
  • Zaprogramowanie odpowiednich skryptów
  • Zagęszczenie słów kluczowych
  • Wzrost ratio tekstu do kodu
  • Uzupełnienie metadanych strony
  • Usprawniające przekierowania
  • Podpięcie strony www pod Google Analytics
  • Kilka tricków

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Przekonaj się, że to nie są tylko słowa. Na przestrzeni 14 lat wykonaliśmy setki projektów dla firm z przeróżnych branż.