Skip to main content

Kampanie Google Ads

Zarządzamy efektywnymi kampaniami reklamowymi.

Pełna konfiguracja reklamy w Google

Oferujemy pełną konfigurację konta Google Ads. Rejestrujemy, konfigurujemy, ustawiamy kampanie, frazy kluczowe, budżet, ramy czasowe oraz dziesiątki innych przydatnych funkcji do lepszej punktacji Klienta. Tworzymy przy okazji wizytówkę Google.

Jeżeli poszukują Państwo szybkiej i pewnej metody dotarcia do użytkowników kampania reklamowa AdWords jest odpowiednim wyborem. Polega ona na plasowaniu witryny na wybrane frazy kluczowe w promowanych sekcjach wyników wyszukiwania Google oraz na stronach internetowych wyświetlających reklamy Google (AdSense). 

Dobór fraz kluczowych

Dobieramy odpowiednie frazy kluczowe i warunki do spełnienia. Optymalizujemy dzięki temu niepotrzebne wyszukiwania które potrafią kosztować od 10 do nawet 50% kampanii nie wnosząc żadnej wartości. Od początku istnienia wyszukiwarki Google analizujemy jej przemianę, tak samo jak przemianę w świadomości użytkowników Internetu. Dobieramy optymalne frazy, zwiększające sprzedaż lub zainteresowanie usługą, imprezą czy wyborem.

Materiały reklamowe

Tworzymy materiały graficzne, hasła czy odpowiednie treści zachęcające do kliknięcia akurat w Twoją reklamę. Bardzo dobrze orientujemy się w najnowszych trendach i możliwościach narzędzi Google, tak by wykorzystać w pełni potencjał ich przestrzeni reklamowej do Waszych potrzeb.

Ustalenie stawek i budżetu

Jednym z kluczowych procesów jest ustawienie prawidłowego naliczania za reklamę tak by kampania była efektywna a zarazem zoptymalizowana pod względem potencjału. Jesteśmy mistrzami w wydobywaniu tanich kliknięć, które przynoszą trafionych Klientów.

Remarketing

Remarketing jest częścią kampanii Google Ads polegającej na wyświetlaniu reklamy na serwisach które współpracują z Google po tym jak użytkownik odwiedził naszą stronę www. Reklama tak na prawdę „chodzi” za użytkownikiem dopóki nie zdecyduję się kupić naszego produktu.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Przekonaj się, że to nie są tylko słowa. Na przestrzeni 14 lat wykonaliśmy setki projektów dla firm z przeróżnych branż.