Skip to main content

Gwarancja i opieka techniczna

Bądź pewien swojej strony internetowej dzięki naszej gwarancji oraz opiece technicznej.

gwarancja na wykonaną stronę internetową, zabezpieczenia

Gwarancja na 2 lata

Zapewniamy 2 letnią gwarancje na wykonaną stronę internetową. Gwarancja obejmuje prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej przez cały okres trwania gwarancji. W razie jakichkolwiek problemów technicznych, nasz zespół szybko rozwiąże go. Odpowiadamy za stałe prawidłowe funkcjonowanie strony. Najlepiej o nas świadczy fakt, że praktycznie 100% naszych klientów przedłuża z nami stałą współpracę po okresie gwarancyjnym. 

Dzięki nam nie przejmujesz się zupełnie problemami strony, często Klienci do nas właśnie się zgłaszają po kilku latach męczarni i użerania się z poprzednią stroną wykonaną przez inną firmę. Koniec tego. Tworzone przez nas strony internetowe działają sprawnie i w odpowiedni sposób. Najstarsze strony www które projektowaliśmy istnieją już od 12 lat i wciąż się mają dobrze. Oparte są o ten sam system, a dzięki stałym aktualizacjom dostosowane są do prawidłowego funkcjonowania w dzisiejszych realiach.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Przekonaj się, że to nie są tylko słowa. Na przestrzeni 14 lat wykonaliśmy setki projektów dla firm z przeróżnych branż.