Skip to main content

Tworzenie stron WordPress

Szybki system CMS do zarządzania stroną internetową

System do zarządzania treścią WordPress

WordPress jest najpopularniejszym system do zarządzania treścią na świecie, stąd się w nim specjalizujemy i tworzymy strony internetowe oparte na WordPressie. CMS swoją popularność zawdzięcza prostej budowie systemu, lekkości oraz szybkości działania. Świetnie nadaje się do tworzenia stron internetowych firm oraz blogów. Dzięki rozbudowanej bibliotece wtyczek oraz szablonów WordPress umożliwia praktycznie nieograniczony rozwój strony internetowej. To wszystko sprawiło, że jest tak popularny i w 2022 roku blisko 500 milionów stron internetowych na świecie jest oparta o WordPressa.

Tworzenie stron w oparciu o CMS WordPress

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych opartych o WordPress CMS. Znamy i wykorzystujemy oprogramowanie od 2010 roku, czyli od początku naszej działalności w Internecie. Mamy opracowany odpowiedni model szablonu i wtyczek w pełni kompatybilny z bieżącą wersją systemu oraz dostosowany do dalszej aktualizacji. Dzięki naszym projektom możesz być pewien, że Twoja firma zyska w oczach odwiedzających. Zapewniamy dwuletnią gwarancję na każdą stronę internetową opartą o WordPress.

Jako ofertę uzupełniającą do projektowania stron internetowych zapewniamy również administrowanie i aktualizacje stron WordPress. Dysponujemy zespołem administratorów gotowych do wprowadzania treści, materiałów multimedialnych oraz zmian rozwijających stronę internetową.

Twórcy systemu CMS WordPress

Rozwojem WordPressa kieruje Ryan Boren oraz Matt Mullenweg. Pierwsza wersja systemu została opublikowana w 2003 roku i była to wersja 0.7, po blisko 20 latach rozwoju doczekaliśmy się wersji 6 CMS WP na której w tym momencie tworzymy strony internetowe. 


Jakie strony www mogą powstać z wykorzystaniem WordPress

Strona firmowa

WordPress jest świetnym narzędziem do tworzenia prostych jak i rozbudowanych stron firmowych na zamówienie.

Blog

WordPress powstał jako system blogowy i właśnie do tego nadaje się zdecydowanie najlepiej, tworzymy blogi WordPress.

Sklep internetowy

WordPress wraz z integracją WooCommerce rewelacyjnie działa jako system sklepowy z pełną infrastrukturą funkcji.


Zalety systemu CMS WordPress

Szybkość działania

Odpowiednio zoptymalizowany system WordPress potrafi osiągać świetne wyniki jakościowe i szybkościowe.

Bogata oferta wtyczek

WordPress posiada najbardziej rozbudowaną bibliotekę wtyczek i szablonów wśród open source’owych CMS’ów.

Proste zarządzanie

Dobrze zbudowana strona internetowa na WordPressie jest prosta w zarządzaniu i umożliwia szybkie wprowadzanie zmian.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Przekonaj się, że to nie są tylko słowa. Na przestrzeni 14 lat wykonaliśmy setki projektów dla firm z przeróżnych branż.