Skip to main content

Tworzenie sklepu internetowego

Projektujemy szybkie i bezpieczne sklepy internetowe.

Responsywna strona Internetowa

Sklep internetowy na telefon

Witryna na wyciągnięcie ręki.

Projektowane przez nas sklepy internetowe charakteryzują się pełną responsywnością, dynamicznie dostosowując się do urządzenia, z którego korzysta użytkownik. Tworzymy witryny automatycznie dopasowane do różnych rodzajów sprzętu, takie jak smartfony, tablety, notebooki, laptopy i monitory. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszym świecie mobilności kluczowe znaczenie ma szybkość, dlatego kładziemy duży nacisk na optymalizację i kompresję stron internetowych, aby osiągnąć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwarek, takich jak Google czy Bing.

Proste zarządzanie sklepem

WordPress, WooCommerce, PrestaShop

Do każdego sklepu internetowego starannie dobieramy optymalny system, dostosowany do indywidualnych potrzeb i potencjalnego rozwoju działalności online. Wprowadzamy intuicyjny edytor wizualny, umożliwiając edycję strony bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy informatycznej. W razie ewentualnych problemów technicznych z administracją strony, zapewniamy stały kontakt z naszym specjalistą, który służy wsparciem w każdej kwestii związanej z witryną internetową.

Proste zarządzanie stroną WordPress, Joomla, Drupal, Django
Strona internetowa Bezpieczna, zgodna z RODO i WCAG

Popularne systemy płatności

PayU, PayPal, Stripe, Przelewy24 itp.

W każdym sklepie w szczególności tym internetowym, najważniejsze jest bezpieczeństwo i prostota transakcji. Współpracujemy z renomowanymi firmami oferującymi płatności on-line bezpieczne dla sklepu internetowego. Integrujemy płatności tak by użytkownik mógł wykonać szybki przelew lub wykorzystał znaną platformę jak PayPal.

Szybkość działania sklepu

Optymalizacja sklepu i SEO

Nasze sklepy internetowe charakteryzują się efektywnym działaniem. Dodatkowo, są one zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania zgodnie z wytycznymi SEO Google. Za każdym projektem stoi zespół specjalistów, posiadających umiejętności w obszarze informatyki, grafiki, oraz pozycjonowania w wyszukiwarkach. Zdajemy sobie sprawę, że czytelność, szybkość i właściwa struktura są kluczowe dla sukcesu w przestrzeni online, dlatego właśnie na te elementy kładziemy szczególny nacisk.

 

Szybkie wczytywanie strony internetowej dzięki optymalizacji strony. Tworzymy szybkie strony internetowej
Konfiguracja serwera - administracja hostingiem

Konfiguracja serwera

Hosting, domena, poczta, ssl

Dobieramy oraz instalujemy sklep na odpowiednim serwerze dopasowanym do potrzeb. Konfigurujemy domenę, ssl oraz konta pocztowe zgodnie z  preferencjami Zamawiającego. Współpracujemy z największymi firmami hostingowymi w Polsce (nazwa, home, cyberfolks, ovh, lh, hekko, az…). 

Gwarancja & opieka techniczna

Z nami Twoja strona nie zginie.

Zapewniamy 2 letnią gwarancję witrynom sygnowanym stemplem naszej firmy, z możliwością przedłużenia. Stopień złożoności wykonywanych przez nas stron niekiedy wymaga zaawansowanych umiejętności z zakresu informatyki. Stąd dla wygody naszych klientów oferujemy również pełną opiekę administracyjną.

Gwarancja oraz opieka techniczna nad wykonaną stroną internetową

Nie trać czasu i zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu stron!

Nabyte doświadczenie umożliwia nam elastyczne dostosowanie się do potrzeb każdego klienta.  Znane są nam metodologie zarządzania projektami informatycznymi w różnych gałęziach od PRINCE2 po SCRUM. Dostosowujemy się do potrzeb klienta, zapewniając kontakt na każdym etapie współpracy.

#1 Analiza & Wycena

Po wypełnieniu przez Pana/ią briefu lub omówienia projektu telefonicznie z naszym managerem, analizujemy Państwa potrzeby oraz planujemy optymalne rozwiązania. Następnie przedstawiamy ofertę wraz z kosztorysem i harmonogramem prac. W razie akceptacji warunków podpisujemy umowę.

#2 Architektura & Makieta

Pierwszym krokiem w utworzeniu strony internetowej jest zaplanowanie struktury oraz umiejscowienie przyszłych materiałów. Jest to istotne by strona była zrozumiała i łatwa w obsłudze. W tej fazie ustalamy również frazy kluczowe wyszukiwane w Google w celu optymalizacji SEO strony.

#3 Design & Programowanie

Kolejnym etapem jest opracowanie odpowiedniej szaty graficznej dopasowanej do brandingu przedsiębiorstwa oraz zakodowanie całości do systemu. Na tym etapie programujemy oraz integrujemy wtyczki rozwijające stronę internetową.

#4 Teksty & Multimedia

Etap #3 oraz #4 są ze sobą zsynchronizowane w czasie. W zależności od ustaleń, klient przesyła nam w wyznaczonym terminie materiały lub zleca nam ich przygotowanie. Oferujemy tworzenie materiałów na stronę, fotografie biznesową oraz zakup licencji (zdjęcia, grafiki, filmy). 

#5 Testowanie & Aktywacja

W ostatnim etapie weryfikujemy stronę w celu wykluczenia błędów. Następnie instalujemy oraz podpinamy stronę internetową pod domenę. Od tego momentu, staje się widoczna w Internecie i można rozpocząć jej promocję.

#6 Gwarancja & Administracja

Na każdą wykonaną przez nas stronę internetową zapewniamy 2 letnią gwarancję obejmującą aktualizacje oraz dbanie o bezpieczeństwo strony. Zainteresowanym klientom zapewniamy również stałą opiekę z managerem projektu w celu administracji i bieżącej rozbudowy strony internetowej.

Klienci nas polecają!

Prezes zarządu Simtec

„Kreatywność, komunikatywność, przejrzystość umowy, doskonałe umiejętności graficzne, doradztwo, bogactwo technik, otwartość,
umiejętność współpracy i pozytywna reakcja na oczekiwania to tylko część pozytywnych epitetów opisujących fachowość OlimpWeb.”

Dyrektor Generalny GDDKiA

„Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wystawia pozytywną rekomendację dla firmy OlimpWeb z siedzibą w Warszawie.”

Prezes zarządu Yellow Heads Polska

„Firma OlimpWeb wykonała dla mnie stronę internetową realizując zadania sprawnie i wsłuchując się w moje potrzeby oraz proponując rozwiązania odpowiadające dostosowane do prowadzonej przez nas działalności. Polecam jako wiarygodnego partnera w zakresie tworzenia stron WWW.”

Dyrektor Generalny Itekna

„Agencja Interaktywna OlimpWeb to przedsiębiorstwo wiarygodne, terminowo wywiązujące się z zobowiązań. Z pełnym przekonaniem rekomenduję Agencję Interaktywną OlimpWeb jako godnego zaufania partnera na rynku usług programistycznych.”

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Przekonaj się, że to nie są tylko słowa. Na przestrzeni 14 lat wykonaliśmy setki projektów dla firm z przeróżnych branż.