Skip to main content

Tworzenie stron www Kraków

Tworzenie profesjonalnych stron dla firm i instytucji z Krakowa.

Responsywna strona Internetowa

Responsywna strona internetowa

Strona www na wyciągnięcie ręki – Kraków

Specjalizujemy się w tworzeniu responsywnych stron internetowych w Krakowie, które doskonale dostosowują się do różnych urządzeń. Zdajemy sobie sprawę z ogromnej roli mobilności w dzisiejszych czasach, dlatego kładziemy duży nacisk na optymalizację i kompresję stron internetowych, co przekłada się na doskonałe wyniki w wyszukiwarkach internetowych.

Proste zarządzanie stroną

Narzędzia do sprawnego zarządzania

Zarządzanie stroną www jest łatwe gdy są zastosowane proste i zrozumiałe rozwiązania. Oferujemy intuicyjny edytor wizualny, umożliwiający modyfikacje bez specjalistycznej wiedzy informatycznej. W razie problemów technicznych gwarantujemy stały kontakt aby pomóc w każdej kwestii związanej z Twoją stroną internetową.

Proste zarządzanie stroną WordPress, Joomla, Drupal, Django
Strona internetowa Bezpieczna, zgodna z RODO i WCAG

Bezpieczna strona www

Pewna strona www Kraków

W Krakowie oferujemy projektowanie bezpiecznych i zgodnych z prawem stron internetowych. Zabezpieczamy je przed zagrożeniami cybernetycznymi, a na życzenie tworzymy także strony dostępne dla osób z niepełnosprawnościami. Dzięki naszym usługom masz pewność, że Twoja witryna spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i zgodności z przepisami prawa.

SEO Kraków

Pozycjonuj się w Krakowie

Dbamy o szybkość i optymalizację Twojej strony internetowej, zgodnie z wytycznymi Google. Minimalizujemy ilość kodu, grafik i integracji, aby zapewnić sprawną pracę witryny na każdym urządzeniu, nawet z wolniejszym połączeniem. Nasze usługi gwarantują, że Twoja strona będzie działała efektywnie, co przekłada się na pozytywne doświadczenia użytkowników i korzyści dla Twojej firmy wynikające z wyższej pozycji w wyszukiwarkach.

Szybkie wczytywanie strony internetowej dzięki optymalizacji strony. Tworzymy szybkie strony internetowej
Konfiguracja serwera - administracja hostingiem

Serwer dla firmy z Krakowa

Hosting, domena, poczta, ssl dla firmy z Krakowa

W Krakowie dostosowujemy przestrzeń serwerową do unikalnych potrzeb Twojego biznesu i lokalizacji klientów. Współpracujemy z czołowymi firmami hostingowymi w Polsce, zapewniając optymalne rozwiązania serwerowe oraz dodatkowe usługi, takie jak poczta e-mail, backup i ochrona antywirusowa. Optymalizuj swoją działalność online z naszym profesjonalnym podejściem do hostingowych potrzeb Twojej firmy.

Gwarancja i opieka serwisowa

Bezpieczna strona www z gwarancją Kraków

Oferujemy 2-letnią gwarancję na nasze strony internetowe, zapewniając Ci spokój o funkcjonowanie biznesu online. Istnieje również możliwość stałej administracji strony które obejmuje zarządzanie treściami, rozwijanie funkcjonalności i dostosowywanie struktury strony według Twoich potrzeb. Skup się na rozwoju swojej firmy, a o resztę zadba nasz zespół.

Gwarancja oraz opieka techniczna nad wykonaną stroną internetową

Klienci nas polecają!

 • Prezes zarządu Simtec

  „Kreatywność, komunikatywność, przejrzystość umowy, doskonałe umiejętności graficzne, doradztwo, bogactwo technik, otwartość,
  umiejętność współpracy i pozytywna reakcja na oczekiwania to tylko część pozytywnych epitetów opisujących fachowość OlimpWeb.”

 • Dyrektor Generalny GDDKiA

  „Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wystawia pozytywną rekomendację dla firmy OlimpWeb z siedzibą w Warszawie.”

 • Prezes zarządu Yellow Heads Polska

  „Firma OlimpWeb wykonała dla mnie stronę internetową realizując zadania sprawnie i wsłuchując się w moje potrzeby oraz proponując rozwiązania odpowiadające dostosowane do prowadzonej przez nas działalności. Polecam jako wiarygodnego partnera w zakresie tworzenia stron WWW.”

 • Dyrektor Generalny Itekna

  „Agencja Interaktywna OlimpWeb to przedsiębiorstwo wiarygodne, terminowo wywiązujące się z zobowiązań. Z pełnym przekonaniem rekomenduję Agencję Interaktywną OlimpWeb jako godnego zaufania partnera na rynku usług programistycznych.”

Tworzymy każdy rodzaj i styl stron firmowych

 • Strona typu one-page

  Jest to zazwyczaj najprostszy rodzaj strony internetowej opierający się jedynie o jedną landingową stronę sprzedażowo-ofertową.

 • Tradycyjna strona

  Standardowa strona internetowa z zakładkami oraz funkcjami dopracowanymi do potrzeb Klienta.

 • Urzędowe strony www

  Zapewniamy ofertę skierowaną do urzędów, organizacji, powiatów, miast i gmin. Projektujemy portale zgodne z WCAG 2.1 oraz RODO. Nasze projekty stron ułatwiają interakcje z mieszkańcami dzięki modularnej strukturze strony i czytelnym układzie.

 • Sklepy internetowe

  Oferujemy również tworzenie sklepów internetowych na rynek Polski, Europejski oraz Amerykański. Projektujemy szybko działające sklepy z prostym panelem zarządzania oraz wszelkimi potrzebnymi integracjami do bezproblemowej obsługi sprzedaży.

 • Portale ogłoszeniowe

  Tworzymy profesjonalne portale ogłoszeniowe które zarabiają na siebie. Korzystamy ze sprawdzonego pakietu funkcji które dostosują w pełni Twoją stronę internetową do zarządzania portalem ogłoszeniowym.

 • Blogi internetowe

  Od lat stawiamy blogi internetowe na zamówienie. Tworzymy strony blogowe z pakietem funkcji tj. komentarze, newsletter, statystyki, integracja z social media i wiele innych przydatnych funkcji przy prowadzeniu bloga www.

  Zainteresowała Cię nasza oferta?

  Przekonaj się, że to nie są tylko słowa. Na przestrzeni 14 lat wykonaliśmy setki projektów dla firm z przeróżnych branż.