Skip to main content

Tworzenie stron www Kraków

Tworzenie profesjonalnych stron dla firm i instytucji z Krakowa.

Responsywna strona Internetowa

Responsywna strona internetowa

Strona www na wyciągnięcie ręki – Kraków

Specjalizujemy się w tworzeniu responsywnych stron internetowych w Krakowie, które doskonale dostosowują się do różnych urządzeń. Zdajemy sobie sprawę z ogromnej roli mobilności w dzisiejszych czasach, dlatego kładziemy duży nacisk na optymalizację i kompresję stron internetowych, co przekłada się na doskonałe wyniki w wyszukiwarkach internetowych.

Proste zarządzanie stroną

Narzędzia do sprawnego zarządzania

Zarządzanie stroną www jest łatwe gdy są zastosowane proste i zrozumiałe rozwiązania. Oferujemy intuicyjny edytor wizualny, umożliwiający modyfikacje bez specjalistycznej wiedzy informatycznej. W razie problemów technicznych gwarantujemy stały kontakt aby pomóc w każdej kwestii związanej z Twoją stroną internetową.

Proste zarządzanie stroną WordPress, Joomla, Drupal, Django
Strona internetowa Bezpieczna, zgodna z RODO i WCAG

Bezpieczna strona www

Pewna strona www Kraków

W Krakowie oferujemy projektowanie bezpiecznych i zgodnych z prawem stron internetowych. Zabezpieczamy je przed zagrożeniami cybernetycznymi, a na życzenie tworzymy także strony dostępne dla osób z niepełnosprawnościami. Dzięki naszym usługom masz pewność, że Twoja witryna spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i zgodności z przepisami prawa.

SEO Kraków

Pozycjonuj się w Krakowie

Dbamy o szybkość i optymalizację Twojej strony internetowej, zgodnie z wytycznymi Google. Minimalizujemy ilość kodu, grafik i integracji, aby zapewnić sprawną pracę witryny na każdym urządzeniu, nawet z wolniejszym połączeniem. Nasze usługi gwarantują, że Twoja strona będzie działała efektywnie, co przekłada się na pozytywne doświadczenia użytkowników i korzyści dla Twojej firmy wynikające z wyższej pozycji w wyszukiwarkach.

Szybkie wczytywanie strony internetowej dzięki optymalizacji strony. Tworzymy szybkie strony internetowej
Konfiguracja serwera - administracja hostingiem

Serwer dla firmy z Krakowa

Hosting, domena, poczta, ssl dla firmy z Krakowa

W Krakowie dostosowujemy przestrzeń serwerową do unikalnych potrzeb Twojego biznesu i lokalizacji klientów. Współpracujemy z czołowymi firmami hostingowymi w Polsce, zapewniając optymalne rozwiązania serwerowe oraz dodatkowe usługi, takie jak poczta e-mail, backup i ochrona antywirusowa. Optymalizuj swoją działalność online z naszym profesjonalnym podejściem do hostingowych potrzeb Twojej firmy.

Gwarancja i opieka serwisowa

Bezpieczna strona www z gwarancją Kraków

Oferujemy 2-letnią gwarancję na nasze strony internetowe, zapewniając Ci spokój o funkcjonowanie biznesu online. Istnieje również możliwość stałej administracji strony które obejmuje zarządzanie treściami, rozwijanie funkcjonalności i dostosowywanie struktury strony według Twoich potrzeb. Skup się na rozwoju swojej firmy, a o resztę zadba nasz zespół.

Gwarancja oraz opieka techniczna nad wykonaną stroną internetową

Klienci nas polecają!

Prezes zarządu Simtec

„Kreatywność, komunikatywność, przejrzystość umowy, doskonałe umiejętności graficzne, doradztwo, bogactwo technik, otwartość,
umiejętność współpracy i pozytywna reakcja na oczekiwania to tylko część pozytywnych epitetów opisujących fachowość OlimpWeb.”

Dyrektor Generalny GDDKiA

„Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wystawia pozytywną rekomendację dla firmy OlimpWeb z siedzibą w Warszawie.”

Prezes zarządu Yellow Heads Polska

„Firma OlimpWeb wykonała dla mnie stronę internetową realizując zadania sprawnie i wsłuchując się w moje potrzeby oraz proponując rozwiązania odpowiadające dostosowane do prowadzonej przez nas działalności. Polecam jako wiarygodnego partnera w zakresie tworzenia stron WWW.”

Dyrektor Generalny Itekna

„Agencja Interaktywna OlimpWeb to przedsiębiorstwo wiarygodne, terminowo wywiązujące się z zobowiązań. Z pełnym przekonaniem rekomenduję Agencję Interaktywną OlimpWeb jako godnego zaufania partnera na rynku usług programistycznych.”

Tworzymy każdy rodzaj i styl stron firmowych

Strona typu one-page

Jest to zazwyczaj najprostszy rodzaj strony internetowej opierający się jedynie o jedną landingową stronę sprzedażowo-ofertową.

Tradycyjna strona

Standardowa strona internetowa z zakładkami oraz funkcjami dopracowanymi do potrzeb Klienta.

Urzędowe strony www

Zapewniamy ofertę skierowaną do urzędów, organizacji, powiatów, miast i gmin. Projektujemy portale zgodne z WCAG 2.1 oraz RODO. Nasze projekty stron ułatwiają interakcje z mieszkańcami dzięki modularnej strukturze strony i czytelnym układzie.

Sklepy internetowe

Oferujemy również tworzenie sklepów internetowych na rynek Polski, Europejski oraz Amerykański. Projektujemy szybko działające sklepy z prostym panelem zarządzania oraz wszelkimi potrzebnymi integracjami do bezproblemowej obsługi sprzedaży.

Portale ogłoszeniowe

Tworzymy profesjonalne portale ogłoszeniowe które zarabiają na siebie. Korzystamy ze sprawdzonego pakietu funkcji które dostosują w pełni Twoją stronę internetową do zarządzania portalem ogłoszeniowym.

Blogi internetowe

Od lat stawiamy blogi internetowe na zamówienie. Tworzymy strony blogowe z pakietem funkcji tj. komentarze, newsletter, statystyki, integracja z social media i wiele innych przydatnych funkcji przy prowadzeniu bloga www.

    Zainteresowała Cię nasza oferta?

    Przekonaj się, że to nie są tylko słowa. Na przestrzeni 14 lat wykonaliśmy setki projektów dla firm z przeróżnych branż.