Skip to main content

Wizytówka w Google

Popraw swoją widoczność w najczęściej odwiedzanej stronie na świecie.

Konfiguracja wizytówki

Konfigurujemy wizytówki w Google moja firma w celu poprawy widoczności.

Edycja graficzna

Tworzymy grafikę na wizytówkę zgodną z wizualizacją graficzną firmy.

Optymalizacja SEO

Optymalizujemy wizytówkę pod frazy kluczowe by uzyskać więcej wyświetleń.

Dlaczego wizytówka Google?

Google ma w Polsce zasięg blisko 96%. Praktycznie każdy użytkownik wyszukuje poprzez wyszukiwarkę opracowaną przez zespół Google. Wizytówka Google pozwala wyświetlać profil firmy w sposób zaawansowany z wykorzystaniem specjalnych funkcji które umożliwiają na szybką komunikacje kluczowych informacji wyszukującym użytkownikom.

Połączenie z Mapami Google

Wizytówka Google jest połączona z mapą która umożliwia wyświetlanie profilu firmy w wynikach wyszukiwania lokalizacyjnych. Jest to olbrzymia konkurencja do pozycjonowania lokalizacyjnego. Top 3 w mapach jest w tym momencie jest czasem więcej warte niż Top 3 w wynikach wyszukiwania. A koszty uzyskania takowego wyniku wielokrotnie mniejsze.

Podnieś swoją pozycje lokalnie

Wizytówka Google w połączeniu z mapą świetnie działa na wyniki wyszukiwania firmy lokalnie. Umożliwia to olbrzymiej ilości użytkownikom odnalezienie firmy z wyszukiwania lokalizacyjnego na bardzo popularne frazy kluczowe wyszukiwane przez użytkowników w wyszukiwarce Google.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Przekonaj się, że to nie są tylko słowa. Na przestrzeni 14 lat wykonaliśmy setki projektów dla firm z przeróżnych branż.