Skip to main content

Reklama w Internecie

Budujemy renomę firmy w Internecie oraz na mieście.

Pozycjonowanie stron w Google

Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania

W Google oprócz reklam, można również uzyskać wysoką pozycję w wynikach tekstowych. W celu uzyskania wysokiej pozycji należy odpowiednio dostosować  stronę internetową do wytycznych Google oraz umiejętnie zdobyć zaufanie w Internecie które pozwoli uzyskać satysfakcjonującą pozycję wśród najlepszych wyników. Oferujemy również pozycjonowanie w mapach Google oraz innych aplikacjach tj. sklepy, restauracje, hotele.

Pozycjonowanie stron w Google
Kampanie w social media

Kampanie w social media

Wykorzystaj portale społecznościowe

Portale social media typu facebook, instagram, linkedin, tiktok są niekwestionowanymi liderami w sieci, odpowiednie wykorzystanie narzędzi może pozwolić stworzyć często odwiedzany profil czy popularną grupę. Tworzymy kampanie płatne oraz konkursy. Współpracujemy również z firmami oferującymi prowadzenie kont na portalach społecznościowych.

Pozytywny marketing w sieci

Niech ludzie mówią i piszą dobrze o twojej marce

Opinie o naszej firmie, komentarze na social media, artykuły na portalach, wpisy na forach i wiele więcej czynników wpływa na ocenę naszej firmy przez klienta. Tworzymy takie kampanie reklamowe, które wzbudzają w klientach pozytywne emocje, skojarzenia.
Pozytywny marketing w sieci
reklama na portalach internetowych

Reklama na portalach internetowych

Bądź widoczny na dużych i małych portalach

Współpracujemy z kilkoma agencjami specjalizującymi się w doborze oraz negocjacjach z największych wydawcami w Polsce oraz z niszowymi portalami. Mamy dostęp reklamowy do kilkunastu tysięcy portali.

Pozostałe formy reklamy

Różne metody na dotarcie do klienta

Oprócz wyżej opisanych form reklamy w Internecie oferujemy również inne metody rozreklamowania przedsiębiorstwa. Może to być marketing szeptany, współpraca z influencerami, reklama na mieście, autostradzie, samolocie czy metrze. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz rozwój w każdym sektorze.

Pozostałe formy reklamy

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Przekonaj się, że to nie są tylko słowa. Na przestrzeni 14 lat wykonaliśmy setki projektów dla firm z przeróżnych branż.