Skip to main content

OlimpWeb

Spece od sieci i grafiki

Jesteśmy specjalistami od stron, grafik i skutecznych reklam

Od ponad dekady kreujemy wizerunek firm w Internecie. Naszą specjalności od zawsze są strony internetowe, z czasem do naszej oferty dołączyły takie specjalizacje jak pozycjonowanie, social media czy pełna identyfikacja firmy uwzględniająca logotyp, materiały graficzne oraz reklamowe. W dniu dzisiejszym tworzymy zgrany zespół który w miarę potrzeb projektu możemy rozszerzyć o olbrzymie zaplecze specjalistów z którymi współpracujemy. Nasze doświadczenie w Internecie jest jedno – łączmy się. Zrozumieliśmy to.

Nie tworzymy projektów taśmowo. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, stąd również pewnego rodzaju wydłużenie procesu. Dbamy o każdy detal, o te które przewidzisz oraz te które przewidzi potencjalny klient. Kilkanaście lat współtworzymy sieć. Wiemy co się ludziom podoba. Jak skutecznie dotrzeć z przekazem. Jakie są style na modzie. Na co należy zwrócić uwagę przy założeniu przyszłej rozbudowy strony. Znamy odpowiedzi na dziesiątki, setki, tysiące pytań dotyczących Internetu oraz dizajnu. 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Przekonaj się, że to nie są tylko słowa. Na przestrzeni 14 lat wykonaliśmy setki projektów dla firm z przeróżnych branż.