Skip to main content

Szybka strona Internetowa

Odpowiednio dobrany serwer, optymalizacja kodu oraz grafik, znamy te triki.

optymalizacja strony internetowej - szybkie ładowanie się strony firmowej na telefonach

Optymalizacja strony internetowej – szybkie wczytywanie

Istotnym czynnikiem wpływającym na przyjemność z przeglądania strony internetowej jest szybkość jej wczytania. Nie oszukujmy się, jeżeli czekamy zbyt długo na przeładowanie każdej podstrony to opuszczamy taką stronę (no chyba, że naprawdę ją wielbimy). Stąd prezentując ofertę firmy lub istotne informacje dla mieszkańca gminy, kluczowe jest szybkie zaprezentowanie materiału. 

Strony internetowe staramy się tworzyć lekkie, nie przepełnione elementami obciążającymi łącze. Minimalizujemy kod oraz skrypty. Bindujemy jak największą ilość kodu w jednych zbiorach, by przeglądarki mogły szybko wczytać stronę. 


Optymalizacja SEO

Oprócz samej optymalizacji strony, która sama w sobie bardzo dobrze wpływa na pozycję strony w wynikach wyszukiwania, oferujemy tzw. optymalizacje SEO strony pod wyszukiwarki takie jak Google. Przeglądamy wyniki fraz, trendy, wiemy jak ludzie poszukują w Internecie – odtwarzamy to na Państwa stronie, trafiają zarówno w popularne frazy kluczowe jak i tzw. frazy na długi ogon (z  ang. long tail). Jesteśmy specjalistami w tworzeniu dobrze prosperujących stron w wynikach Google.


Dobór serwera

Ważnym aspektem całej układanki jest odpowiednia przestrzeń serwerowa (dowiedz się więcej o konfiguracji serwera). Musimy móc szybko połączyć domenę z odpowiednim serwerem, który jak najszybciej się da musi wgrać wyświetlaną stronę użytkownikowi. W zależności od optymalizacji można na ładowaniu strony tracić od 0,50 sekundy do nawet i 5-6 sekund w przypadku źle dobranej przestrzeni serwerowej.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Przekonaj się, że to nie są tylko słowa. Na przestrzeni 14 lat wykonaliśmy setki projektów dla firm z przeróżnych branż.