Skip to main content

Tworzenie stron www Poznań

Strona Internetowa – profesjonalne projektowanie firmowych stron dla firm z Poznania

Responsywna strona Internetowa

Responsywna strona internetowa

Strona internetowa na wyciągnięcie ręki – Poznań

Budujemy responsywne strony internetowe w Poznaniu, które automatycznie dostosowują się do różnych urządzeń, dzięki czemu każdy użytkownik może przeglądać bez problemu na swoim telefonie, tablecie, notebooku, laptopie lub monitorze. W dzisiejszych czasach mobilność jest bardzo ważna, dlatego skupiamy się na optymalizacji i kompresji stron internetowych, aby uzyskać najlepsze wyniki w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie stronę internetową na wyciągnięcie ręki, która będzie dostosowana do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Łatwe zarządzanie stroną internetową

Profesjonalne narzędzia do sprawnego zarządzania

Zarządzanie stroną internetową nie musi być trudne. Dlatego do każdej strony internetowej, którą tworzymy, dobieramy optymalny system CMS, który jest dostosowany do indywidualnych potrzeb zamawiającego oraz uwzględnia potencjalny rozwój działalności w Internecie. Oferujemy intuicyjny edytor wizualny, który umożliwia edytowanie strony bez potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy informatycznej. W razie pojawienia się jakichkolwiek problemów technicznych związanych z administracją strony internetowej, zapewniamy naszym klientom możliwość stałego kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą w każdej kwestii związanej z ich stroną internetową.

Proste zarządzanie stroną WordPress, Joomla, Drupal, Django
Strona internetowa Bezpieczna, zgodna z RODO i WCAG

Bezpieczna strona internetowa

Sprawnie funkcjonująca internetowa Poznań

W Poznaniu tworzymy strony internetowe z myślą o Twoim spokoju, zarówno od strony technicznej, jak i prawnej. Dbamy o odpowiednie zabezpieczenie każdej projektowanej strony firmowej, aby uniknąć problemów związanych z cyberbezpieczeństwem. Ponadto, na zamówienie tworzymy strony zgodne z WCAG, dzięki czemu Twoja strona internetowa będzie dostępna dla osób z niepełnosprawnościami. Dzięki naszym usługom możesz czuć się spokojny, że Twoja strona internetowa spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jest zgodna z obowiązującymi przepisami prawa.

Kompleksowa optymalizacja strony

Stań się lepiej widoczny w Internecie

Kładziemy szczególny nacisk na szybkość działania strony internetowej oraz jej zgodność z zaleceniami Google, co pozwala na prawidłowe indeksowanie strony w wynikach wyszukiwania. Projektując strony internetowe, zwracamy uwagę na ilość kodu, użytych grafik oraz integracji zewnętrznych, aby uniknąć niepotrzebnego obciążenia dla strony. Dzięki temu budujemy strony, które szybko się wgrywają na każdym urządzeniu, w tym również na tych z niższą prędkością połączenia. Dzięki naszym usługom Twoja strona internetowa będzie działała sprawnie i szybko, co pozytywnie wpłynie na doświadczenie użytkownika i korzyści dla Twojej firmy.

Szybkie wczytywanie strony internetowej dzięki optymalizacji strony. Tworzymy szybkie strony internetowej
Konfiguracja serwera - administracja hostingiem

Serwer dla strony firmy z Poznania

Hosting, domena, poczta, ssl dla firmy z Poznania

W Poznaniu wiemy, że każde przedsiębiorstwo ma indywidualne potrzeby. Dlatego oferujemy dobór odpowiedniej przestrzeni serwerowej, która najlepiej odpowiada potrzebom Twojej firmy oraz lokalizacji odbiorców twoich usług czy produktów. Współpracujemy z większością firm hostingowych na polskim rynku, takich jak: nazwa, home, cyberfolks (dawne linuxpl), ovh, lh, hekko, az… Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy w zakresie serwera oraz dodatkowych usług, takich jak poczta e-mail, backup czy ochrona antywirusowa.

Gwarancja oraz opieka techniczna

Bezpieczna strona firmowa z gwarancją Poznań

Dla spokoju ducha zapewniamy 2 letnią gwarancje na zaprojektowane strony. Możesz być spokojny o funkcjonowanie swojej firmy w Internecie. Jesteśmy również do stałej dyspozycji w sprawach technicznych lub rozwojowych. Na życzenie Klienta możemy administrować stronę, dodawać treści, rozwijać jej funkcjonalności czy rozbudowywać strukturę.

Gwarancja oraz opieka techniczna nad wykonaną stroną internetową

Klienci nas polecają!

Prezes zarządu Simtec

„Kreatywność, komunikatywność, przejrzystość umowy, doskonałe umiejętności graficzne, doradztwo, bogactwo technik, otwartość,
umiejętność współpracy i pozytywna reakcja na oczekiwania to tylko część pozytywnych epitetów opisujących fachowość OlimpWeb.”

Dyrektor Generalny GDDKiA

„Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wystawia pozytywną rekomendację dla firmy OlimpWeb z siedzibą w Warszawie.”

Prezes zarządu Yellow Heads Polska

„Firma OlimpWeb wykonała dla mnie stronę internetową realizując zadania sprawnie i wsłuchując się w moje potrzeby oraz proponując rozwiązania odpowiadające dostosowane do prowadzonej przez nas działalności. Polecam jako wiarygodnego partnera w zakresie tworzenia stron WWW.”

Dyrektor Generalny Itekna

„Agencja Interaktywna OlimpWeb to przedsiębiorstwo wiarygodne, terminowo wywiązujące się z zobowiązań. Z pełnym przekonaniem rekomenduję Agencję Interaktywną OlimpWeb jako godnego zaufania partnera na rynku usług programistycznych.”

Tworzymy każdy rodzaj i styl stron firmowych

Strona typu one-page

Jest to zazwyczaj najprostszy rodzaj strony internetowej opierający się jedynie o jedną landingową stronę sprzedażowo-ofertową.

Tradycyjna strona

Standardowa strona internetowa z zakładkami oraz funkcjami dopracowanymi do potrzeb Klienta.

Urzędowe strony www

Zapewniamy ofertę skierowaną do urzędów, organizacji, powiatów, miast i gmin. Projektujemy portale zgodne z WCAG 2.1 oraz RODO. Nasze projekty stron ułatwiają interakcje z mieszkańcami dzięki modularnej strukturze strony i czytelnym układzie.

Sklepy internetowe

Oferujemy również tworzenie sklepów internetowych na rynek Polski, Europejski oraz Amerykański. Projektujemy szybko działające sklepy z prostym panelem zarządzania oraz wszelkimi potrzebnymi integracjami do bezproblemowej obsługi sprzedaży.

Portale ogłoszeniowe

Tworzymy profesjonalne portale ogłoszeniowe które zarabiają na siebie. Korzystamy ze sprawdzonego pakietu funkcji które dostosują w pełni Twoją stronę internetową do zarządzania portalem ogłoszeniowym.

Blogi internetowe

Od lat stawiamy blogi internetowe na zamówienie. Tworzymy strony blogowe z pakietem funkcji tj. komentarze, newsletter, statystyki, integracja z social media i wiele innych przydatnych funkcji przy prowadzeniu bloga www.

    Zainteresowała Cię nasza oferta?

    Przekonaj się, że to nie są tylko słowa. Na przestrzeni 14 lat wykonaliśmy setki projektów dla firm z przeróżnych branż.